Kontakt

Masz pytanie?

Wyślij zgloszenie, oddzwonimy.

*
*
*
*
*
*

Zgoda na wykorzystanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

Wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług bankowych oferowanych przez Bank (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

*

Pola wymagane

 ZASTRZEGANIE KART: 0 801 321 456, +48 86 215 50 50 (dla połączeń z telefonów komórkowych i z zagranicy)

 

Sonda

Wydarzenia

Data dodania: 24-07-2020

Odwiedź stronę mojbank.pl

Zapraszamy do wejścia na zupełnie nową stronę mojbank.pl. Jest to miejsce, w którym każdy będzie mógł przede wszystkim poznać ofertę Banków Spółdzielczych z Grupy BPS i znaleźć w niej coś dla siebie. 

To jednak nie wszystko – jedną z funkcji strony jest możliwość odnalezienia placówki Banku najbliżej nas i łatwego przejścia do strony internetowej tego Banku, aby poznać ofertę bliżej.


Zależy nam, żeby strona była żywa i dynamiczna. Dlatego wprowadziliśmy do niej sekcję „Bądź na bieżąco” oraz „Warto wiedzieć”. To będą miejsca, w których będziemy przedstawiali najbardziej aktualne informacje dotyczące naszego Zrzeszenia, a także pokażemy projekty realizowane dla naszych Klientów oraz wraz z nimi (m.in. sekcja „Inicjatywy lokalne”).

Tworząc witrynę mojbank.pl chcieliśmy również opowiedzieć o nas samych pokazując, że jesteśmy tacy jak Ty, Szanowny Czytelniku. Lubimy naszą lokalność, tutaj chcemy się rozwijać i cieszyć dobrym życiem. Lubimy też rozmawiać, dlatego zawsze możesz do nas przyjść. To wszystko sprawia, że z nami zawsze jesteś u siebie.

Banki Spółdzielcze z Grupy BPS.


lista aktualności
Serwis https://www.psbank.pl/ używa plików cookie. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
© 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Bank.
Projekt i realizacja: Ideo      Powered by : CMSEdito
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank z siedzibą w Piasecznie, ul. Kościuszki 23, 05-500 Piaseczno, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000057537, NIP: 123-00-04-918. Kod SWIFT: POLUPLPR