Kontakt

Masz pytanie?

Wyślij zgloszenie, oddzwonimy.

*
*
*
*
*
*

Zgoda na wykorzystanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

Wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług bankowych oferowanych przez Bank (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

*

Pola wymagane

 ZASTRZEGANIE KART: 0 801 321 456, +48 86 215 50 50 (dla połączeń z telefonów komórkowych i z zagranicy)

 

Sonda

Wydarzenia

Data dodania: 06-08-2020

Urządzenie zaufane w PS B@nk24

 

Szybkie, proste i bezpieczne logowanie do bankowości PS B@nk24. 

To możliwe z funkcją urządzenie zaufane1. 

 

Funkcja urządzenie zaufane już dostępna w PS Banku, aby skorzystać z powyższego rozwiązania wystarczy dodać podczas logowania do bankowości PS B@nk24, swój komputer, telefon lub inne urządzenie mobilne do urządzeń zaufanych. Logowanie to musi być dwustopniowe, co oznacza, że wymaga silnego uwierzytelnienia. Urządzenie z którego się logujemy możemy wtedy dodać do zaufanych, poprzez wybór opcji "Dodaj do zaufanych" i w kolejnym kroku zaznaczenie "Oświadczam, że jestem wyłącznym użytkownikiem tego urządzenia i chcę je dodać jako zaufane". Dzięki temu kolejne logowania do konta internetowego nie będą wymagały dodatkowego potwierdzania tożsamości.

 

Dodanie urządzenia jako zaufane wymaga zastosowania silnego uwierzytelnienia zgodnie z dotychczas posiadanymi zabezpieczeniami (kod SMS, autoryzacja mobilna – powiadomienia Push). 

 

 

 

 

 

Po dodaniu urządzenia do zaufanych wystarczy, podczas logowania, podać swój login i hasło, bez konieczności używania dodatkowych metod autoryzacji. Przy każdorazowym logowaniu użytkownik będzie weryfikowany, czy dokonuje logowania przy użyciu urządzenia zaufanego. Lista urządzeń zaufanych pojawia się w zakładce „Mój Profil”. W każdej chwili istnieje możliwość usunięcia danego urządzenia z listy.

 

Ważne: 

  • Do urządzeń zaufanych można dodać więcej niż jedno urządzenie – komputer, telefon czy tablet. Po logowaniu z nieznanego sprzętu, system poprosi o dodatkowe potwierdzenie – kodem SMS lub poprzez autoryzację mobilną – powiadomienia Push oraz dodanie nazwy urządzenia.

 

  • Może także pojawić się prośba o ponowne dodanie do urządzeń zaufanych komputera lub innych urządzeń, zwłaszcza jeśli zostały zmienione ich parametry (np. zmiana oprogramowania, aktualizacje, podłączenie urządzeń zewnętrznych, czyszczenie pamięci podręcznej – ciasteczka, itp.).

 

 
Jak usunąć urządzenie z zaufanych? 

Wystarczy zalogować się do bankowości PS B@nk24. Funkcja jest dostępna w zakładce Mój Profil >>>Bezpieczeństwo >>> Zaufane Urządzenia. 

 

 

_____________________________________________________________________________________ 

1 Urządzenie zaufane to sprzęt (komputer, telefon lub inne urządzenie mobilne), na którym korzystają Państwo z bankowości internetowej. Sprzęt ten powinien pozostawać wyłącznie w Państwa dyspozycji oraz powinien być przez Państwa odpowiednio zabezpieczony, tj.: 

 

  • posiadać fabryczne zabezpieczenia,
  • mieć zainstalowane i regularnie aktualizowane legalne oprogramowanie: system oraz programy chroniące przed wirusami, internetowymi robakami i spamem,
  • mieć oprogramowanie typu firewall. 

 

Urządzenie zaufane jest przypisywane przez PS Bank do Użytkownika, po przeanalizowaniu parametrów technicznych i ustawień sprzętu oraz zainstalowanego na nim oprogramowania. To Państwo wskazują, czy chcą aby używany sprzęt został dodany do listy Urządzeń zaufanych. Dodając Urządzenie zaufane, Użytkownik zobowiązuje się, że będzie jedynym użytkownikiem tego Urządzenia. Bank przy każdorazowym logowaniu Użytkownika weryfikuje czy dokonuje on logowania przy użyciu zdefiniowanego Urządzenia zaufanego. 

 

 


lista aktualności
Serwis https://www.psbank.pl/ używa plików cookie. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
© 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Bank.
Projekt i realizacja: Ideo      Powered by : CMSEdito
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank z siedzibą w Piasecznie, ul. Kościuszki 23, 05-500 Piaseczno, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000057537, NIP: 123-00-04-918. Kod SWIFT: POLUPLPR