Kontakt

Masz pytanie?

Wyślij zgloszenie, oddzwonimy.

*
*
*
*
*
*

Zgoda na wykorzystanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

Wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług bankowych oferowanych przez Bank (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

*

Pola wymagane

 ZASTRZEGANIE KART: 0 801 321 456, +48 86 215 50 50 (dla połączeń z telefonów komórkowych i z zagranicy)

 

Sonda

Wydarzenia

Data dodania: 14-07-2020

PS Bank po Zebraniu Przedstawicieli

 

Tegoroczne Zebranie Przedstawicieli Członków Banku Spółdzielczego w Piasecznie, które odbyło się 29 czerwca 2020 r. z uwagi na ogłoszony w kraju stan epidemii zostało zorganizowane z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, Zebranie dzięki nowoczesnej technologii odbyło się z wykorzystaniem transmisji online, a Delegaci i zaproszeni goście zostali podzieleni na grupy w trzech lokalizacjach tj. Piasecznie (dwie sale konferencyjne oraz w Magnuszewie w sali konferencyjnej Oddziału PS Banku). Transmisja online umożliwiła przeprowadzenie obrad zgodnie z zaproponowanym porządkiem obrad.

 

 


 

 

 

Miłym akcentem obrad była inicjatywa Krajowej Rady Spółdzielczej, która reprezentowana przez Pana Mieczysława Grodzkiego przekazała na ręce Prezesa Zarządu PS Banku reprint historycznej ustawy o spółdzielczości polskiej z 1920 r. oraz odznaczyła Prezesa Zarządu Pana Kazimierza Grabczuka złotą odznaką spółdzielczości nr 1/2020.

 

 

 

Zebrani Delegaci sprawnie podejmowali uchwały zawarte w porządku obrad oraz pozytywnie ocenili działalność oraz wynik finansowy PS Banku udzielając absolutorium Zarządowi Banku Spółdzielczego w Piasecznie. Warto w tym miejscu podkreślić stabilny i wypracowany już kolejny rok z rzędu - wynik finansowy na poziomie blisko 6 mln zł zysku brutto. Istotnym elementem Zebrania Przedstawicieli były również uchwalone zmiany w statucie Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Banku. Należy w tym miejscu nadmienić o jednej z kluczowych zmian, czyli zmniejszeniu wartości wpisowego do kwoty 200 zł dla nowego członka PS Banku, ma ona na celu popularyzację tej formy inwestycji wśród lokalnych społeczności.

 

  

 

 

Na zakończenie w imieniu Zarządu głos zabrał Prezes Zarządu PS Banku Pan Kazimierz Grabczuk, który podziękował za udzielone zaufanie dla pracy samorządu PS Banku oraz wspomniał, że kolejny rok mimo trudności wynikających z faktu pandemii czy decyzji Rady Polityki Pieniężnej o obniżce stóp procentowych, będzie dla piaseczyńskiego banku równie efektywny jak poprzednie.

 

 

 

Wobec wyczerpania spraw objętych Porządkiem obrad Przewodniczący Zebrania – Włodzimierz Szymczak podziękował wszystkim obecnym, za udział w Zebraniu, a Członkom Komisji oraz Prezydium za sprawną pracę i zamknął obrady.   

 

lista aktualności
Serwis https://www.psbank.pl/ używa plików cookie. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
© 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Bank.
Projekt i realizacja: Ideo      Powered by : CMSEdito
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank z siedzibą w Piasecznie, ul. Kościuszki 23, 05-500 Piaseczno, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000057537, NIP: 123-00-04-918. Kod SWIFT: POLUPLPR