Kontakt

Masz pytanie?

Wyślij zgloszenie, oddzwonimy.

*
*
*
*
*
*

Zgoda na wykorzystanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

Wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług bankowych oferowanych przez Bank (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

*

Pola wymagane

 ZASTRZEGANIE KART: 0 801 321 456, +48 86 215 50 50 (dla połączeń z telefonów komórkowych i z zagranicy)

 

Sonda

Wydarzenia

Data dodania: 03-11-2020

Konkurs KARTOWA fortuna dla klientów PS Banku

Banki Spółdzielcze z Grupy BPS i PS Bank wspólnie z wydawcą kart VISA organizują konkurs dla wszystkich klientów, którzy w okresie od 1 października do 15 grudnia 2020 r. zdecydują się zawrzeć umowę o nową kartę debetową VISA wydaną do rachunku indywidualnego, firmowego lub rolniczego. Do wygrania jest codziennie 5 razy po 500 zł.

 Od dłuższego czasu słyszymy hasło „Polska bezgotówkowa” i z każdym dniem nabiera ono prawdziwego znaczenia. Kartą możemy zapłacić dosłownie wszędzie, nie tylko w Internecie czy galeriach handlowych, ale także w lokalnych sklepach, kawiarniach czy nawet w schroniskach górskich! W okresie pandemii rozwój płatności bezgotówkowych jeszcze przyspieszył. Do tego dochodzą też płatności mobilne, z użyciem smartfonów i smartwatchy, które dostępne są dla klientów banków spółdzielczych Grupy BPS. Wiemy, że nasi klienci cenią sobie wygodę i dlatego chcemy zachęcić ich do sięgnięcia po nowoczesne rozwiązania, a przy okazji zaprosić do dobrej zabawy z nagrodami pieniężnymi – mówi Robert Szymański, Dyrektor Biura Marketingu Banku BPS.

Konkurs KARTOWA fortuna organizowany jest pod hasłem „Karta? Logiczne, że to się opłaca!”. Mogą wziąć w nim udział klienci Banków Spółdzielczych z Grupy BPS i PS Banku, którzy między 1 października a 15 grudnia 2020 r. podpisali umowę i otrzymali nową spersonalizowaną kartę debetową VISA. W konkursie biorą udział zarówno karty wydawane do rachunków klientów indywidualnych, jak i firmowych oraz rolniczych.

W każdej przesyłce z nową kartą VISA klient znajdzie kupon konkursowy zawierający kod aktywacyjny, który należy wpisać na stronie https://www.kartowafortuna.mojbank.pl/, zgłaszając w ten sposób chęć uczestnictwa w KARTOWEJ Fortunie. Warunkiem wzięcia udziału w grze jest aktywacja karty i wykonanie nią co najmniej trzech transakcji.

Konkurs startuje 2 listopada i potrwa do 31 grudnia 2020 r. W tym okresie codziennie pojawiać się będą nowe pytania konkursowe. Każdego dnia pięć osób, które odpowie na nie w najkrótszym czasie, wygra po 500 zł. Grać będzie można codziennie, co stwarza możliwość uczestnictwa w konkursie 60 razy. Osoba, która wygrała, jest wyłączona z dalszej zabawy.
 

Poza nagrodami pieniężnymi, uczestnicy otrzymają nagrodę gwarantowaną – koszulkę z hasłami nawiązującymi do ekologii.
 

Więcej informacji o konkursie KARTOWA Fortuna organizowanym przez Banki Spółdzielcze z Grupy BPS dostępnych jest na stronie: 
www.mojbank.pl/nasza-oferta/karta-debetowa-visa. Regulamin dostępny pod adresem: www.kartowafortuna.mojbank.pl.

lista aktualności
Serwis https://www.psbank.pl/ używa plików cookie. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
© 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Bank.
Projekt i realizacja: Ideo      Powered by : CMSEdito
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank z siedzibą w Piasecznie, ul. Kościuszki 23, 05-500 Piaseczno, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000057537, NIP: 123-00-04-918. Kod SWIFT: POLUPLPR