Kontakt

Masz pytanie?

Wyślij zgloszenie, oddzwonimy.

*
*
*
*
*
*

Zgoda na wykorzystanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

Wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług bankowych oferowanych przez Bank (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

*

Pola wymagane

 ZASTRZEGANIE KART: 0 801 321 456, +48 86 215 50 50 (dla połączeń z telefonów komórkowych i z zagranicy)

 

Sonda

Wydarzenia

Data dodania: 06-08-2021

PS Bank i Grupa BPS zachęcają do ekologicznych zmian w polskich domach

 


PS Bank oraz Grupa BPS kontynuują rozpoczętą w ubiegłym roku kampanię „EKO?Logiczne, że się opłaca!” promującą kredyty gotówkowe na cele ekologiczne.

 

– Banki Spółdzielcze zrzeszone w Grupie BPS tradycyjnie działają blisko lokalnych społeczności, dlatego angażują się również w sprawy związane ze środowiskiem naturalnym – mówi Krzysztof Kokot, Wiceprezes Zarządu Banku BPS. – Podejście ekologiczne jest nie tylko rozsądne, ale i opłacalne. Nasi klienci to ludzie pragmatyczni, dlatego pomagamy im w podejmowaniu decyzji finansowych, które pozwalają na realne oszczędności w codziennym życiu.

Kredyty gotówkowe na cele ekologiczne i nie tylko dostępne są w placówkach Banku Spółdzielczego w Piasecznie - PS Banku. Przeznaczyć je można zarówno na większe inwestycje, takie jak termomodernizacja mieszkania lub domu, czy montaż instalacji pozyskujących energię ze źródeł odnawialnych (fotowoltaika, wiatraki, biomasa), ale również drobniejsze, jednorazowe zakupy, np. urządzeń AGD z klasą energooszczędności A+++, rowerów, hulajnóg. Na stronie internetowej 
www.mojbank.pl klienci Banków Spółdzielczych znajdą wiele użytecznych informacji na temat ekologicznych projektów, które pomagają oszczędzać energię, poprawiają jakość życia, a przy tym są czyste i wygodne.

– Jako Grupa BPS angażujemy się także w rządowe programy dotacyjne, których zadaniem jest ułatwienie przeprowadzania ekologicznych zmian w polskich domach – dodaje Krzysztof Kokot. – Aktualnie pracujemy nad uruchomieniem w Bankach Spółdzielczych z Grupy BPS kredytu w ramach programu Czyste Powietrze, czyli tzw. ścieżki bankowej.


Czyste Powietrze to największy i najważniejszy w Polsce projekt, służący skutecznej poprawie jakości powietrza oraz zmniejszeniu emisji gazów cieplarnianych. Dofinansowanie na wymianę źródeł ciepła i termomodernizację przewidziano dla właścicieli i współwłaścicieli domów jednorodzinnych. Klienci Banków Spółdzielczych z Grupy BPS i PS Banku będą mogli jednocześnie złożyć wniosek kredytowy i wniosek o dotację z programu Czyste Powietrze. Start ścieżki bankowej przewidziany jest latem tego roku. Jednak już teraz zainteresowane osoby mogą zgłaszać się do swoich banków lub na stronie internetowej 
www.mojbank.pl/czyste-powietrze-zapis. Warto się pospieszyć, gdyż pula kredytów z dotacjami jest ograniczona.

lista aktualności
Serwis https://www.psbank.pl/ używa plików cookie. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
© 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Bank.
Projekt i realizacja: Ideo      Powered by : CMSEdito
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank z siedzibą w Piasecznie, ul. Kościuszki 23, 05-500 Piaseczno, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000057537, NIP: 123-00-04-918. Kod SWIFT: POLUPLPR