Kontakt

Masz pytanie?

Wyślij zgloszenie, oddzwonimy.

*
*
*
*
*
*

Zgoda na wykorzystanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

Wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług bankowych oferowanych przez Bank (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

*

Pola wymagane

 ZASTRZEGANIE KART: 0 801 321 456, +48 86 215 50 50 (dla połączeń z telefonów komórkowych i z zagranicy)

 

Sonda

Wydarzenia

Data dodania: 24-09-2021

Visa rozgrzewa emocje związane z Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi wspólnie z Grupą BPS

 W związku ze zbliżającymi się Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi Beijing 2022, Visa przygotowała wyjątkowy konkurs dla klientów indywidualnych Grupy BPS korzystających z kart Visa. Ambasadorem konkursu jest Kamil Stoch, który należy do Team Visa i jest jednym z faworytów do medali na zbliżających się igrzyskach.

 

Visa, światowy lider płatności cyfrowych oraz Oficjalny Partner Płatniczy i Technologiczny Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich, wraz z Grupą BPS, największym zrzeszeniem banków spółdzielczych, są organizatorami konkursu promocyjnego kart Visa pod nazwą „Kartowe emocje z Grupą BPS”. W konkursie mogą wziąć udział wszyscy klienci indywidualni Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS oraz Banku BPS, którzy już posiadają kartę Visa (debetową lub kredytową) albo zawnioskują o jej wydanie w trakcie trwania promocji. Celem konkursu jest popularyzacja korzyści płynących z zastosowania płatności kartą w tradycyjnych punktach handlowych, lokalach gastronomicznych, hotelach oraz w internecie.

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy:

  1. zarejestrować się na stronie kartoweemocje.pl
  2. odpowiedzieć na pytanie „Gdzie byś skoczył z Kamilem Stochem w nowej hybrydzie?”
  3. wykonać przynajmniej 5 transakcji kartą Visa w okresie od 15.09 do 31.12.2021 r. wydaną przez Bank z Grupy BPS.

Nagrodą główną jest samochód z napędem hybrydowym. Ponadto, do wygrania jest 25 smartfonów Samsung Galaxy 32A, 25 telewizorów 4K firmy Panasonic oraz 1 000 gadżetów Visa związanych z igrzyskami olimpijskimi.

- Visa jest jednym z najdłużej wspierających Igrzyska Olimpijskie i Paraolimpijskie partnerów. Cieszymy się, że możemy pomagać wielu wspaniałym sportowcom w osiąganiu coraz lepszych rezultatów w zgodzie z duchem Visa i Igrzysk Olimpijskich oraz Paraolimpijskich. Trzymamy kciuki za Kamila Stocha oraz zawodniczki i zawodników z Team Visa w przygotowaniach do Zimowych Igrzysk Olimpijskich Beijing 2022. Mamy nadzieję, że dzięki temu konkursowi klienci Grupy BPS poczują ducha olimpijskiej przygody, a przy okazji płacenia kartami Visa będą mogli wygrać atrakcyjne nagrody – mówi Katarzyna Jezierska, dyrektorka działu marketingu Visa w regionie Europy Środkowo-Wschodniej.

Przygotowując promocje Zrzeszenia BPS zawsze chcemy znaleźć coś unikatowego, a jednocześnie atrakcyjnego i angażującego naszych klientów – zwykle blisko związanych ze swoim bankiem spółdzielczym. Cieszymy się, że razem z Visa możemy zaproponować konkurs, z naprawdę atrakcyjnymi nagrodami, do którego zaprasza jeden z najbardziej rozpoznawalnych i utytułowanych polskich sportowców – dodaje Robert Szymański, Dyrektor Biura Marketingu Banku BPS S.A.

Visa jest Światowym Partnerem Olimpijskim od 1986 roku, świadcząc m.in. usługi płatnicze Komitetom Organizacyjnym i widzom olimpijskim. Od 2000 r., w ramach programu Team Visa, wsparła także ponad 500 olimpijczyków i paraolimpijczyków w ich drodze na szczyt kariery, zapewniając im narzędzia, zasoby i wsparcie, które pomagają im realizować ich życiowe marzenia, zarówno w świecie sportowej rywalizacji jak i poza nim.

lista aktualności
Serwis https://www.psbank.pl/ używa plików cookie. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
© 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Bank.
Projekt i realizacja: Ideo      Powered by : CMSEdito
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank z siedzibą w Piasecznie, ul. Kościuszki 23, 05-500 Piaseczno, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000057537, NIP: 123-00-04-918. Kod SWIFT: POLUPLPR