Kontakt

Masz pytanie?

Wyślij zgloszenie, oddzwonimy.

*
*
*
*
*
*

Zgoda na wykorzystanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

Wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług bankowych oferowanych przez Bank (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

*

Pola wymagane

 ZASTRZEGANIE KART: 0 801 321 456, +48 86 215 50 50 (dla połączeń z telefonów komórkowych i z zagranicy)

 

Sonda

Wydarzenia

Data dodania: 14-07-2022

Mieczysław Grodzki wiceprezydentem Międzynarodowej Organizacji Spółdzielczości Rolniczej ICAO

 

Jest nam niezmiernie miło poinformować o sukcesie i awansie Przewodniczącego Rady Nadzorczej PS Banku, Pana dr inż. Mieczysława Grodzkiego, w sektorze spółdzielczym. Podczas Zgromadzenia Ogólnego Międzynarodowej Organizacji Spółdzielczości Rolniczej ICAO, które odbyło się 17 czerwca br. w Sewilli, Pan dr inż. Mieczysław Grodzki został wybrany Wiceprezydentem ICAO dla Europy. 

 

Międzynarodowa Organizacja Spółdzielczości Rolniczej (ICAO) jest jedną z ośmiu branżowych organizacji spółdzielczych działających w strukturze Międzynarodowego Związku Spółdzielczego. Powstała w 1951 roku, a obecnie wiodącą w niej rolę odgrywa koreańska federacja spółdzielni rolniczych NACF, która prowadzi u siebie sekretariat ICAO i w dużym stopniu pokrywa budżet organizacji. ICAO reprezentuje i działa na rzecz rozwoju spółdzielni rolniczych na całym świecie, wspiera bezpośrednią wymianę handlową spółdzielni z krajów rozwijających się i rozwiniętych, podejmuje aktualne sprawy bezpieczeństwa żywnościowego, zrównoważonego i inteligentnego rolnictwa, zmian klimatycznych wywierających negatywny wpływ na rolnictwo, wspierania rodzinnych gospodarstw rolnych itp. 
 

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz działania organizacji ICAO, szerzej zostały opisane na stronie Krajowej Rady Spółdzielczej, zachęcamy do zapoznania się z materiałem (link).  

 

Źródło i zdjęcia: KRS

lista aktualności
Serwis https://www.psbank.pl/ używa plików cookie. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
© 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Bank.
Projekt i realizacja: Ideo      Powered by : CMSEdito
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank z siedzibą w Piasecznie, ul. Kościuszki 23, 05-500 Piaseczno, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000057537, NIP: 123-00-04-918. Kod SWIFT: POLUPLPR