Kontakt

Masz pytanie?

Wyślij zgloszenie, oddzwonimy.

*
*
*
*
*
*

Zgoda na wykorzystanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

Wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług bankowych oferowanych przez Bank (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

*

Pola wymagane

 ZASTRZEGANIE KART: 0 801 321 456, +48 86 215 50 50 (dla połączeń z telefonów komórkowych i z zagranicy)

 

Sonda

Wydarzenia

Data dodania: 08-09-2022

Promocja dla nowych użytkowników kart Visa

 

„Płacę i odbieram” to promocja typu cash back dla klientów ponad 300 Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS. Wystarczy zamówić nową kartę Visa, debetową lub kredytową, zarejestrować ją na stronie promocji, a następnie wykonywać jak najwięcej transakcji bezgotówkowych. Można uzyskać nawet 2 zł zwrotu za każdą płatność.

Wysokość zwrotu zależy od rodzaju transakcji. Klienci płacący tradycyjnym plastikiem, otrzymają 1 zł za każdą wykonaną transakcję. Natomiast 2 zł można otrzymać za zakupy zegarkiem lub telefonem (a więc z wykorzystaniem portfeli mobilnych Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay czy Fitbit Pay) oraz za transakcje w Internecie. Maksymalna kwota zwrotu to łącznie 100 zł.

– To pierwsza promocja typu cash back w Zrzeszeniu BPS. W ten sposób zachęcamy klientów do otwierania kont osobistych w Bankach Spółdzielczych Grupy BPS oraz do aktywnego korzystania z kart płatniczych Visa. Wyższa kwota zwrotu za zakupy w Internecie i z użyciem portfeli mobilnych to okazja dla osób preferujących nowoczesne rozwiązania płatnicze. Akcja potwierdza, że w bankach spółdzielczych, które znajdują się po sąsiedzku, każdy znajdzie coś dla siebie – mówi Magdalena Waniek, Dyrektor Departamentu Klienta Indywidualnego Banku BPS.

Promocja „Płacę i odbieram” obejmuje nowo wydawane karty kredytowe oraz debetowe Visa dla klientów indywidualnych. Dotyczy wniosków o kartę złożonych przez klientów PS Banku i ponad 300 Banków Spółdzielczych Zrzeszenia BPS między 1 września a 31 grudnia 2022 r. Aby wziąć udział w promocji klienci powinni zarejestrować swoją nową kartę Visa na stronie www.mojbank.pl/pio.

Promocja „Płacę i odbieram” wspierana jest kampanią reklamową „Załatw to po sąsiedzku”, w spotach z udziałem ambasadora marki, Tomasza Jakubiaka. Reklama będzie emitowana w portalach VOD, YouTube oraz w mediach społecznościowych (Facebook, TikTok), a także w portalach ogólnotematycznych i specjalistycznych. Reklamom wideo towarzyszyć będzie kampania banerowa oraz w wyszukiwarce Google.

lista aktualności
Serwis https://www.psbank.pl/ używa plików cookie. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
© 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Bank.
Projekt i realizacja: Ideo      Powered by : CMSEdito
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank z siedzibą w Piasecznie, ul. Kościuszki 23, 05-500 Piaseczno, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000057537, NIP: 123-00-04-918. Kod SWIFT: POLUPLPR