Kontakt

Masz pytanie?

Wyślij zgloszenie, oddzwonimy.

*
*
*
*
*
*

Zgoda na wykorzystanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

Wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług bankowych oferowanych przez Bank (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

*

Pola wymagane

 ZASTRZEGANIE KART: 0 801 321 456, +48 86 215 50 50 (dla połączeń z telefonów komórkowych i z zagranicy)

 

Sonda

Wydarzenia

Data dodania: 03-04-2023

Rusza Blikomania 2023. Sztabki złota, czeki Blik i nagroda gwarantowana dla wszystkich

3 kwietnia rozpoczęła się kolejna edycja BLIKOMANII – popularnej loterii Polskiego Standardu Płatności, operatora BLIKA. Każdy, kto płaci BLIKIEM i uzupełni formularz rejestracyjny na stronie www.blikomania.pl, może grać o jedną z 63 sztabek złota o wadze jednej uncji każda. Dla uczestników przewidziane są także wygrane w postaci czeków BLIK. W tegorocznej edycji, każdy zarejestrowany uczestnik otrzymuje dodatkowo nagrodę gwarantowaną. Loterię wspiera 18 banków, które udostępniają BLIKA w swoich aplikacjach mobilnych. BLIKOMANIA 2023 potrwa do 4 czerwca 2023 roku.

 

 

BLIK to najpopularniejsza metoda płatności w Polsce, z której aktywnie korzysta już 13 mln użytkowników. W 2022 roku zrealizowali oni ponad miliard transakcji o łącznej wartości 163,9 mld zł. To był rekordowy rok dla BLIKA, który ma ambitne plany na dalszy rozwój i aktywacje nowych użytkowników. Cykliczna loteria BLIKOMANIA ma zachęcić obecnych użytkowników do realizacji transakcji BLIKIEM, a także skłonić nowych użytkowników do skorzystania z niego po raz pierwszy.

BLIKOMANIA 2023 – igrzyska dla każdego

Kampania tegorocznej edycji loterii nawiązuje do igrzysk, gdzie główną nagrodą jest złoto. W materiałach promujących widzimy Tomasza Kota, który w metaforyczny sposób nawiązuje do realnych dyscyplin sportowych. W BLIKOMANII 2023, inaczej niż w prawdziwych igrzyskach, każdy bez wysiłku czy treningów, po prostu korzystając z BLIKA, ma szansę wygrać. W tym roku każdego dnia przyznawana będzie nagroda główna w postaci sztabki złota. Jednocześnie każdy z uczestników może poczuć się zwycięzcom, ponieważ otrzyma nagrodę gwarantowaną.

BLIKOMANIA to nasza cykliczna loteria, która zachęca użytkowników do korzystania z BLIKA, pokazuje jego zalety, kompleksowość i buduje nawyk systematycznego korzystania. Mam nadzieję, że tegoroczna edycja również przyczyni się do wzrostu popularności wszystkich usług BLIKA, w tym także płatności zbliżeniowych, które z kwartału na kwartał cieszą się coraz większym zainteresowaniem użytkowników aplikacji bankowych. W samym 2022 roku zrealizowano w ten sposób prawie 70 mln transakcji w aż 117 krajach. Zbliżeniowo możemy płacić wszędzie, również za granicą. W BLIKOMANII za realizację płatności zbliżeniowych można wygrać podwójnie, czyli czek BLIK o wartości 200 zł – mówi Krzysztof Ziewiec, dyrektor departamentu marketingu i PR Polskiego Standardu Płatności, operatora BLIKA.

Z BLIKIEM każdy wygrywa

BLIKOMANIA 2023 to 63 nagrody główne – sztabki złota o wadze jednej uncji każda oraz prawie 9,5 tys. czeków o wartości 100 i 200 zł. W tegorocznej edycji każdy uczestnik otrzyma również nagrodę gwarantowaną, kod na stronę Legimi na jeden z darmowych ebooków lub synchrobooków – do wyboru 20 pozycji. Codziennie na realizujących transakcje BLIKIEM – kodem, przelew na telefon, wypłaty lub wpłaty w bankomacie czekają czeki o wartości 100 zł. Z kolei użytkownicy, którzy zapłacą zbliżeniowo BLIKIEM, mogą wylosować w loterii nagrodę dzienną – czek na kwotę 200 zł. Pula wszystkich wygranych wynosi ponad 1,8 mln zł.

Każdy, kto płaci BLIKIEM może wziąć udział w loterii. Wystarczy poprawnie zarejestrować się na stronie www.blikomania.pl i zrealizować transakcję rejestracyjną o wartości 1 zł. Każda wpłata zasili konto Fundacji Uniwersytet Dzieci i zostanie przeznaczona na realizację działań edukacyjnych m.in. dotyczących bezpieczeństwa w sieci.

Loterię będzie wspierała kampania reklamowa w zasięgowych mediach – TV, radio, kino, OOH w POS, kanałach digitalowych, mediach społecznościowych oraz współpraca z influencerami i podcasterami. 

Źródło: PSP

lista aktualności
Serwis https://www.psbank.pl/ używa plików cookie. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
© 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Bank.
Projekt i realizacja: Ideo      Powered by : CMSEdito
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank z siedzibą w Piasecznie, ul. Kościuszki 23, 05-500 Piaseczno, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000057537, NIP: 123-00-04-918. Kod SWIFT: POLUPLPR