Kontakt

Masz pytanie?

Wyślij zgloszenie, oddzwonimy.

*
*
*
*
*
*

Zgoda na wykorzystanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

Wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług bankowych oferowanych przez Bank (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

*

Pola wymagane

 ZASTRZEGANIE KART: 0 801 321 456, +48 86 215 50 50 (dla połączeń z telefonów komórkowych i z zagranicy)

 

Sonda

Wydarzenia

Data dodania: 05-02-2024

Banki spółdzielcze Zrzeszenia BPS w nowej kampanii TV i w internecie

„Łączy nas więcej niż nam się wydaje” – razem z Tomkiem Jakubiakiem przekonują klienci i pracownicy Banków Spółdzielczych z Grupy BPS w najnowszej reklamie zrzeszeniowej. Kampania wystartowała 1 lutego w ogólnopolskiej telewizji. Zrzeszenie BPS planuje intensywną obecność reklamową w 2024 roku, zarówno w telewizji, jak i innych kanałach. 

 

 


Zgodnie z naszą strategią, w komunikacji marketingowej cały czas podkreślamy, że Banki Spółdzielcze są blisko swoich klientów i każdy może w nich znaleźć dla siebie coś ciekawego. W najnowszej reklamie pokazujemy – dosłownie: my, pracownicy banków i nasi klienci – że łączy nas więcej niż nam się wydaje.

To nie tylko idea czy koncept kreatywny, ale nasza rzeczywistość. Dlatego zrezygnowaliśmy z aktorów, a do udziału w reklamie zaprosiliśmy naszych klientów i pracowników. Z perspektywy zakończonej realizacji potwierdziło się, że była to doskonała decyzja. Każdego zachęcam, żeby obejrzał krótkie wideo pokazujące atmosferę na planie i emocje uczestników przedsięwzięcia. Kto zobaczy ten materiał, będzie wiedział, jak prawdziwa jest nasza reklama – mówi Robert Szymański, dyrektor Biura Marketingu w Banku BPS.

W nagraniach reklamy oraz w sesji fotograficznej wzięło udział 26 pracowników i klientów Banków Spółdzielczych z Grupy BPS. Najmłodszy uczestnik miał 18 lat, a najstarszy – 72 lata. Zostali wyłonieni spośród ponad 150 osób, które odpowiedziały na zaproszenie w mediach społecznościowych Zrzeszenia BPS. Dla większości osób była to pierwsza przygoda z tak dużą i profesjonalną produkcją filmową.

Najnowszy spot reklamowy Banków Spółdzielczych z Grupy BPS to kontynuacja kampanii „Załatw to po sąsiedzku!”. Z historią opowiedzianą w poprzednich reklamach łączy go osoba ambasadora marki, Tomasza Jakubiaka, który pyta klientów i pracowników banków o różne sprawy z ich codziennego życia. Odkrywa w ten sposób nieoczywiste podobieństwa, rzeczy, które łączą bardzo różne z pozoru osoby. Podkreśla też znaczenie dobrych relacji sąsiedzkich. I, oczywiście, możliwość załatwiania swoich spraw finansowych w Banku Spółdzielczym, blisko domu, po sąsiedzku.

Pierwsza w 2024 roku odsłona naszej kampanii ma charakter wizerunkowy. Zależy nam na uświadomieniu odbiorcom, że Banki Spółdzielcze są otwarte na każdego ze swojego sąsiedztwa. Niektórym wciąż się wydaje, że z usług naszych banków mogą korzystać tylko pewne wybrane grupy. Dlatego potrzebujemy takiego mocnego przekazu, w telewizji o dużym zasięgu i z odpowiednią intensywnością – dodaje Robert Szymański.

Spot można obejrzeć TUTAJ

Oprócz reklamy wizerunkowej, Zrzeszenie BPS planuje również wsparcie sprzedaży wybranych produktów. Zapowiadane są także wersje spotów dostosowane, dzięki użyciu sztucznej inteligencji, do potrzeb każdego z 307 Banków Spółdzielczych.

lista aktualności
Serwis https://www.psbank.pl/ używa plików cookie. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
© 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Bank.
Projekt i realizacja: Ideo      Powered by : CMSEdito
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank z siedzibą w Piasecznie, ul. Kościuszki 23, 05-500 Piaseczno, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000057537, NIP: 123-00-04-918. Kod SWIFT: POLUPLPR