Kontakt

Masz pytanie?

Wyślij zgloszenie, oddzwonimy.

*
*
*
*
*
*

Zgoda na wykorzystanie danych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133 poz. 883)

Wysyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną

Wyrażam również zgodę na wysyłanie na podany przeze mnie adres e-mail lub przekazywanie za pośrednictwem telefonu informacji handlowych, dotyczących nowych produktów i usług bankowych oferowanych przez Bank (zgodnie z Ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną - Dz.U. nr 144 poz. 1204 z późn. zm.).

*

Pola wymagane

 ZASTRZEGANIE KART: 0 801 321 456, +48 86 215 50 50 (dla połączeń z telefonów komórkowych i z zagranicy)

 

Sonda

Wydarzenia

Data dodania: 26-04-2023

0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach sieci Planet Cash. Promocja PS Banku

 

Wpłacaj pieniądze szybko, łatwo i wygodnie dzięki sieci wpłatomatów zlokalizowanych poza placówkami PS Banku. Za wpłaty dokonane przy użyciu karty debetowej PS Banku dla Klientów Indywidualnych i Klientów Biznesowych w sieci Planet Cash, nie zapłacisz prowizji.

 

 

Promocja obowiązuje do 30 września 2024 r.

Wpłata gotówki we wpłatomatach PS Banku i Planet Cash w Polsce, w tym okresie, jest całkowicie bezprowizyjna dla klientów PS Banku. Teraz możesz wpłacić swoje pieniądze tam, gdzie jest Ci najbardziej po drodze. Wystarczy karta debetowa PS Banku i najbliższe urządzenie Planet Cash (lista wpłatomatów pod linkiem). PS Bank przygotował promocję dotyczącą warunków cenowych dla opłaty za wpłatę gotówki, kluczowa jest wygoda i brak dodatkowych kosztów. 

 

Wpłacaj za pomocą wpłatomatu  

Sieci Planet Cash to największe sieci akceptacji wpłat w kraju, obsługują ponad 4300 urządzeń. Wpłacona gotówka jest księgowana na Twoim rachunku natychmiast po dokonaniu transakcji. Wpłacać można dowolne nominały, a ilość deponowanych banknotów jest zależna od urządzenia.   

 

Jak korzystać z wpłatomatu?          
Wpłatomat jest prosty w obsłudze. Zostaniesz poprowadzony przez menu urządzenia krok po kroku, ale należy pamiętać o numerze PIN do karty. Za każdym razem go weryfikujemy, żebyś Ty i Twoje pieniądze były bezpieczne. 
Pod tym linkiem znajduje się sieć wpłatomatów Planet Cash na terenie Polski, wybierz najbliższe urządzenie i postępuj zgodnie z instrukcją wpłat na ekranie. 

 

Najbliższe całodobowe wpłatomaty PS Banku dostępne są pod adresami:

  • Piaseczno ul. Kościuszki 23
  • Konstancin-Jeziorna, ul. Wilanowska 1
  • Magnuszew, ul. Saperów 28 
  • Tarczyn, ul. Warszawska 11

 

lista aktualności
Serwis https://www.psbank.pl/ używa plików cookie. Brak zmian ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.
© 2009. Wszelkie prawa zastrzeżone dla Banku Spółdzielczego w Piasecznie – PS Bank.
Projekt i realizacja: Ideo      Powered by : CMSEdito
Bank Spółdzielczy w Piasecznie - PS Bank z siedzibą w Piasecznie, ul. Kościuszki 23, 05-500 Piaseczno, zarejestrowany w Sądzie Rejonowym dla Miasta Stołecznego Warszawy w Warszawie,
XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000057537, NIP: 123-00-04-918. Kod SWIFT: POLUPLPR